Logo text
NAŠE VIZE
A HODNOTY
Image
SPOLEHLIVOST
FLEXIBILITA
KVALITA

Toto jsou základní stavební kameny naší firemní strategie! Podnikání v oblasti speciálního zakládání staveb bereme velmi vážně a odpovědně – stavíme pevné základy pro budoucnost!

Vše financujeme z vlastních zdrojů, nedlužíme, nevlastní nás žádný zahraniční kapitál. Máme vlastní strojový park, štětovnice, speciální techniku si nepůjčujeme! Proč? Jednoduše spoleháme na naše zkušenosti a technické možnosti, rozhodujeme sami za sebe. Jedině tak můžeme klientům poskytnout jistotu, že naše nabídka a vzájemná domluva vždy platí!

Jsme rodinná firma. Její pevné základy tvoří lidé, kteří zde pracují. Náš stálý tým odborníků zůstává naší největší devízou – společně zakládáme stavby. Plně se soustředíme na požadavky zákazníků a navrhujeme nejlepší možné řešení pro každé stavební zadání. Skutečnou a trvalou hodnotou je pro nás především spokojenost klienta.

LIDÉ

Zaměstnanci jsou to nejcennější, co máme. Realizujeme díky nim často nemalé stavitelské vize, což s sebou přináší zvýšení nároků na každého z nás. Rozvoj kariéry, “zdravý tým” a dobrý pocit z odvedené práce je však samozřejmostí! Zároveň plně respektujeme potřebu všech užít si svůj volný čas a patřičně si odpočinout. Chceme být jednou z předních voleb pro uchazeče o zaměstnání v našem oboru.

BEZPEČNOST
a ZDRAVÍ

Bezpečnost a zdraví zaměstnanců je naší absolutní prioritou! Klademe důraz na bezpečné prostředí a ochranu zdraví při práci, ať už motivováním zaměstnanců k dodržování příslušných předpisů, tak zajišťováním všech bezpečnostních pomůcek a vybavení. Nad bezpečností pracovních procesů se aktivně zamýšlíme především s ohledem na nové investice do strojního a technologického vybavení firmy.

OSOBNÍ
RŮST

Neustále se rozvíjíme, a proto jsme ochotni dát možnost a prostor k osobnímu růstu i mladším lidem. Odhodlaní lidé u nás dostanou takovou příležitost, které by se v řadě jiných firem nedočkali.

HISTORIE

Jsme na trhu od roku 1990. Během uplynulých let jsme načerpali nepřeberné zkušenosti a naši stabilitu prověřila řada těžkých zkoušek. To vše nyní využíváme ve vztahu k našim klientům, partnerům i zaměstnancům.

RODINNÁ
FIRMA

Jsme rodinná firma, v níž aktuálně působí dvě generace. To je jeden z důvodů, proč nesledujeme jen krátkodobé cíle, ale klademe důraz také na ty dlouhodobé.

RYZE ČESKÁ
FIRMA

Držíme si jednoduchou majetkovou i organizační strukturu. Díky tomu jsme schopni rychle rozhodovat a efektivně řídit změny ve fungování firmy na současném trhu.

INOVACE

Inovace jsou hnacím motorem ekonomiky firmy. Věříme v investice do moderních technologií, materiálů a postupů.

VZTAHY

Budujeme dlouhodobá partnerství s našimi dodavateli, investory i partnery pro různorodá sdružení. Jsme spolehlivým partnerem, který vždy jedná otevřeně a férově.

KVALITA

Odvedená práce a její kvalita je pro nás naprosto klíčová! Ručíme za ni a vždy se snažíme držet její nejvyšší standard. Zároveň je pro nás zásadní dodržování předem dohodnutých termínových plnění díla.

33

let

na trhu
4 707
bezvadně
zrealizovaných
projektů
6323 145
odvrtaných
běžných
metrů
2 327 212

m2

zrealizovaných
štětovnic
Image
Image
GEOSTAV spol. s r.o.
Speciální zakládání staveb
Objízdná 1897
765 02 Otrokovice
IČO 00210145
DIČ CZ00210145
Image
GEOSTAV Slovakia s.r.o.
 
Továrenská 4069/44
018 41 Dubnica nad Váhom
IČO 36403202
DIČ SK2020099719
Image
GEOSTAV INVEST a.s.
 
Objízdná 1897
765 02 Otrokovice
IČO 63468417
DIČ CZ63468417
© 2023 GEOSTAV spol. s r.o.