Logo text

> Práce na HPP
> Pevné a přátelské zázemí stabilní rodinné společnosti
> Motivující mzdové ohodnocení odpovídající výsledkům
> Možnost osobního a profesního rozvoje
> Mobilní telefon
> Příspěvek na stravování
> Vzdělávací kurzy a školení
> Firemní akce pro zaměstnance
> Práci na zajímavých projektech
> Týden dovolené navíc
> Roční a zakázkové odměny pro zaměstnance
> Příspěvek na volnočasové aktivity a sport
> Nápoje na pracovišti zdarma
> Odměny k životním a pracovním jubileím
> Příspěvek na penzijní připojištění
AKTUÁLNÍ NABÍDKA VOLNÝCH POZIC
Stavbyvedoucí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru stavebnictví
  • Orientaci ve stavební a technické dokumentaci
  • Časovou flexibilitu a aktivní přístup v řešení problému
  • Osobnost s přirozenou autoritou, schopnost jednat s lidmi
  • Praxe v oboru výhodou
  • Zodpovědnost, loajalitu a schopnost týmové práce
  • Znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • Řízení svěřené stavby v souladu s požadavky a stanovenými pravidly firmy
  • Jednání se zástupci investora, dozorovými orgány stavby a subdodavateli
  • Rozhodování o organizaci výstavby
  • Řízení kapacit přiděleného střediska a tvorba harmonogramu výroby
Jeřábník
Jeřábník

Požadujeme:

  • Praxi v oboru (obsluha autojeřábu)
  • Oprávnění k obsluze jeřábu – jeřábnický průkaz
  • Oprávnění k vázání břemen – vazačský průkaz
  • Zručnost a ochotu k rozšiřování další kvalifikace
  • Zodpovědnost, samostatnost a časovou flexibilitu
  • Výhodou Řidičský průkaz skupin C, E, profesní průkaz řidiče
Řidič
Řidič

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz a zdravotní způsobilost
  • minimálně 2 roky praxe
  • výhodou zkušenost s hydraulickou rukou
  • časovou flexibilitu v rámci pracovního týdne
Strojník – operátor

Požadujeme:

  • Platný strojnický průkaz
  • Fyzickou zdatnost, manuální zručnost
  • Zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B, C výhodou
Máš zájem pracovat u nás a nemáš požadovanou kvalifikaci?
Vážným zájemcům ji umožníme získat…
KONTAKTUJTE
NÁS! VOLEJTE,
PIŠTE NEBO
VYPLŇTE TENTO
FORMULÁŘ.
Prosíme, v textu Vaší zprávy zmiňte pozici,
o kterou máte zájem. Budeme rádi, když rovnou přiložíte i Váš životopis. Brzy se Vám ozveme!
Neplatný vstup

Zadejte Vaše jméno a příjmení!

Zadejte svůj e-mail!

Zadejte telefon!

Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.

Potvrďte antispam

Kliknutím na tlačítko „Odeslat” souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů
za účelem odpovědi na Váš dotaz/poptávku v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.

33

let

na trhu
4 707
bezvadně
zrealizovaných
projektů
6323 145
odvrtaných
běžných
metrů
2 327 212

m2

štětovnic
GEOSTAV spol. s r.o.
Speciální zakládání staveb
Objízdná 1897
765 02 Otrokovice
IČO 00210145
DIČ CZ00210145
GEOSTAV Slovakia s.r.o.

Továrenská 4069/44
018 41 Dubnica nad Váhom
IČO 36403202
DIČ SK2020099719