Jsme česká společnost, podnikáme na území ČR a SR a naším oborem je speciálního zakládání staveb. Pod názvem GEOSTAV jsme tu již od roku 1990. Naše podnikání bereme vážně, financujeme ho z vlastních zdrojů, nikomu nic nedlužíme, nevlastní nás žádný zahraniční kapitál a tak rozhodujeme sami za sebe. Máme vlastní strojový park, štětovnice a speciální techniku si nepůjčujeme! Ptáte se proč?

Znáte snad nějakou dobrou restauraci, ve které by šéfkuchař před přípravou Vaší večeře potřeboval nejprve dodat všechny ingredience a půjčit zástěru?! Vy kdo neholdujete jídlu …. svěřili by jste stavbu svého nového, vysněného domu zedníkovi či firmě, která nemá ani kladívko a fanku? Chceme Vám tímto dodat jistoty, že s námi neobchodujete nic, co bychom neovládali.

Naše strategie se od roku 1990 tvoří zde na Moravě v Otrokovicích. Co jsou její základní stavební kameny?

  • SPOLEHLIVOST
  • FLEXIBILITA
  • KVALITA

Co ještě by jste o nás určitě měli vědět?

GEOSTAV vlastní lidé, kteří ve společnosti pracují! Při spolupráci s GEOSTAVem se s majiteli firmy setkáte na nejrůznějších úrovních – od jednatele až po parťáka. Myslíte, že je to důležité? 

Pro nás neuvěřitelně! Jako majitelé jsme u toho, co jsme si před 25 lety řekli, že společně stvoříme … jsme tu pro Vás … nečekáme pouze na roční uzávěrku, abychom věděli, jak je naše firma úspěšná … víme, že tou skutečnou a trvalou hodnotou je především vaše spokojenost.

Zakládáme stavby, ale taky si zakládáme na kvalitním, stabilním a přátelském týmu, který hraje fair-play.

To lidé v naší firmě tvoří naše PEVNÉ ZÁKLADY.

společna fotka