GEOSTAV spol. s r.o. Otrokovice

sídlo společnosti:
Objízdná 1897
765 02 Otrokovice

IČO 00210145
DIČ CZ00210145

Tel:  577 922 357
Email: geostav@geostav.cz

GEOSTAV Slovakia s.r.o.

sídlo společnosti:
Továrenská 4069/44
018 41 Dubnica nad Váhom

IČO 36403202
DIČ SK2020099719

Email: geostav@geostav.eu

Vedení společnosti

Vedení společnosti

geostav-marsalek
Mgr. Kamil Maršálek, Ph.D.

Ředitel společnosti
k.marsalek@geostav.cz

geostav-kalabus
Tomáš Kalabus

Vedoucí výrobního úseku
+420 724 604 912
kalabus@geostav.cz

geostav-musil
Ing. David Musil

Vedoucí obchodního oddělení
+420 724 604 909
musil@geostav.cz

geostav-zalud
Karel Žalud

Vedoucí dopravy a mechanizace
+420 724 604 926
zalud@geostav.cz

geostav-pitr
Ing. Dušan Pítr

Vedoucí ekonomického oddělení
+420 724 604 916
pitr@geostav.cz

Sekretariát a personální oddělení

geostav-kamenickova
Bc. Markéta Kameníčková

Asistentka ředitele
Tel.: +420 724 604 911
office@geostav.cz

geostav-hanouskova
Bc. Silvie Hanousková

Personalistka, referent BOZP
Tel.: +420 724 604 918
hanouskova@geostav.cz

Obchodní oddělení

geostav-padourova
Mgr. Anna Paďourová

Tvorba nabídek, odbor řízení kvality
+420 724 604 903
padourova@geostav.cz

geostav-czirokova
Ing. Renata Cziroková

Přezkoumání poptávek, tvorba nabídek
+420 724 604 902
czirokova@geostav.cz

blankavatar
Marie Spáčilová

Obchodní oddělení
Tel.: +420 724 604 907
spacilova@geostav.cz

Výrobní úsek

geostav-zidek
Igor Židek

Stavbyvedoucí
+420 724 604 904
zidek@geostav.cz

geostav-regeti
Ing. Jan Regeti

Vedoucí střediska speciálních projektů
+420 724 604 905
regeti@geostav.cz

geostav-frank
Štěpán Frank

Stavební technik
Tel.: +420 724 604 906
frank@geostav.cz

blankavatar
Eduard Majda

Stavbyvedoucí
Tel.: +420 724 604 919
majda@geostav.cz

Úsek mechanizace a dopravy

geostav-polasek
Josef Polášek

Provozní technik - speciální technika
+420 724 604 940
polasek@geostav.cz

geostav-zaoral
Pavel Zaoral

Technik dopravy
+420 724 604 908
spalek@geostav.cz

Ekonomické oddělení

geostav-zvonkova
Ing. Lucie Zvonková

Hlavní účetní
+420 724 604 917
zvonkova@geostav.cz

geostav-belickova
Marie Bělíčková

Pomocná účetní
Tel.: +420 723 106 065
belickova@geostav.cz

Stavebniny GEOSTAV

geostav-mikel
Miroslav Mikel

Vedoucí stavebnin
+420 724 604 920
mikel@geostav.eu

geostav-vasickova
Lenka Vašíčková

Obchodní oddělení
+420 724 604 913
stavebniny@geostav.eu