Chcete se stát členem našeho týmu? Nabízíme Vám zázemí silné a stabilní společnosti, rozsáhlé firemní benefity a práci na významných projektech našeho oboru. A také práci, která dává smysl a tvoří konkrétní hodnoty, jež přetrvávají!

Aktuálně hledáme nové kolegy na tyto pracovní pozice:

Jeřábník

Strojník

Nenašli jste pozici, která by Vám vyhovovala? To ještě nemusí znamenat, že si nejsme souzeni 🙂 Pošlete nám svůj životopis na kariera@geostav.cz nebo kontaktujte naši personalistku Silvii Hanouskovou.

Spolupráce se Střední průmyslovou školou Otrokovice

Naše společnost od roku 2015 spolupracuje se Střední průmyslovou školou Otrokovice jako partner pro praktickou výuku oborů automechanik a autoelektrikář. Žákům 2. a 3. ročníků nabízíme práci v nových dílnách v areálu firmy, naše kvalifikované zaměstnance jakožto instruktory praktické výuky, finanční motivaci a po vyučení možnost zaměstnaneckého poměru. Velké plus také vidíme v tom, že se žáci dostanou na stavby, kde vidí jak stroje pracují v praxi.

Pravidelně se také na SPŠ Otrokovice účastníme dnů otevřených dveří. Krátkou reportáž z listopadového DOD a také jak vidí praxi u nás ve firmě žáci SPŠ Otrokovice můžete shlédnout níže.